Home

мотор кух фестивал тенис клуб егалите Хелоуин патица склонност

Първи резултати от държавното отборно първенство по тенис за мъже и жени в  Пловдив
Първи резултати от държавното отборно първенство по тенис за мъже и жени в Пловдив

Детски турнир Егалите – ТК Егалите

Три от три за съставите на ТК „Авеню“ в отборното до 10 г. - Burgasnews

Национал от варненския клуб "Супер спорт" ще участва в Европейските отборни  купи по тенис - Варна Спорт - Новинарски уебсайт за спорт
Национал от варненския клуб "Супер спорт" ще участва в Европейските отборни купи по тенис - Варна Спорт - Новинарски уебсайт за спорт

Тенис Клуб "Егалите"/ Tennis Club "Egalite" | Nesebar

Лига Егалите 2020 двойки – ТК Егалите

ТК Егалите – Тенис уроци в Несебър

Тенис лига Егалите 2021 – турнир 2 – ТК Егалите

Новини - Българска федерация по тенис

Даниел Ценов от ТК “Егалите”-Несебър спечели титла на регионален турнир по  тенис | Nessebar-News.com
Даниел Ценов от ТК “Егалите”-Несебър спечели титла на регионален турнир по тенис | Nessebar-News.com

Анас Маздрашки (ТК „Егалите“, гр.Несебър) спечели трето място на сингъл |  Nessebar-News.com
Анас Маздрашки (ТК „Егалите“, гр.Несебър) спечели трето място на сингъл | Nessebar-News.com

Младите звезди на България" - Анас Маздрашки

Тенис Клуб "Егалите"/ Tennis Club "Egalite" - Програма "ТЕНИСЪТ - СПОРТ ЗА  ВСИЧКИ" по съвместна инициятива на ТК "ЕГАЛИТЕ", Министерството на младежта  и спорта и БФТ. | Facebook
Тенис Клуб "Егалите"/ Tennis Club "Egalite" - Програма "ТЕНИСЪТ - СПОРТ ЗА ВСИЧКИ" по съвместна инициятива на ТК "ЕГАЛИТЕ", Министерството на младежта и спорта и БФТ. | Facebook

Тенис Клуб "Егалите"/ Tennis Club "Egalite" - Тенис клуб Егалите отваря  врати на 15 април за новия сезон на открито. Заповядайте | Facebook
Тенис Клуб "Егалите"/ Tennis Club "Egalite" - Тенис клуб Егалите отваря врати на 15 април за новия сезон на открито. Заповядайте | Facebook

Силен старт за националните отбори до 12 и 14 г. на European Nations Junior  Tennis Trophy
Силен старт за националните отбори до 12 и 14 г. на European Nations Junior Tennis Trophy