отклоняват ерозия Лице, отговарящо за спортната игра дюш лудогорец събота Еха Точно

Локомотив подари над 200 билета на училища и школи за мача с Лудогорец

ДЮШ на Пирин си връща талант от Лудогорец

U13: Лудогорец - ФК Тича( Варна) 13:0 | XIII кръг - YouTube

Талант от ДЮШ на Ботев /Вр/ смени ЦСКА с Лудогорец : Konkurent.bg

PFC Ludogorets 1945 - Лудогорец U14 записаха през есенния полусезон 8 мача  в първенството на зона Варна за деца, с 6 победи, 1 равенство и 1 загуба.  Събраха 19 точки, при голова
PFC Ludogorets 1945 - Лудогорец U14 записаха през есенния полусезон 8 мача в първенството на зона Варна за деца, с 6 победи, 1 равенство и 1 загуба. Събраха 19 точки, при голова

Двама юноши в групата на „Лудогорец“ за мача с „Дунав“ - Разград -  DarikNews.bg
Двама юноши в групата на „Лудогорец“ за мача с „Дунав“ - Разград - DarikNews.bg

Лудогорец - Родени 2000 г. - Най-силните в ДЮШ - - ПФК Лудогорец 1945 ::  Форум
Лудогорец - Родени 2000 г. - Най-силните в ДЮШ - - ПФК Лудогорец 1945 :: Форум

СНИМКИ: Кастинг за ДЮШ на Лудогорец - 15 юни / ludogorec.net

Треньор на Лудогорец се похвали: Около 40 възпитаници на ДЮШ са част от  професионалния футбол в България – Луд Спорт
Треньор на Лудогорец се похвали: Около 40 възпитаници на ДЮШ са част от професионалния футбол в България – Луд Спорт

Никога досега Лудогорец не е бил толкова назад в класирането след 1/3 от  шампионата
Никога досега Лудогорец не е бил толкова назад в класирането след 1/3 от шампионата

Директорът на ДЮШ на Лудогорец Радослав Комитов: Eлитните групи да се  провеждат по схемата на Първа
Директорът на ДЮШ на Лудогорец Радослав Комитов: Eлитните групи да се провеждат по схемата на Първа

ДЮШ на Лудогорец с нови треньори и попълнения от ЦСКА, Левски и Литекс

Крумовград - Лудогорец 2:1 /първо полувреме/ - БГ Футбол - efbet Лига -  Gong.bg
Крумовград - Лудогорец 2:1 /първо полувреме/ - БГ Футбол - efbet Лига - Gong.bg

Деца напират да стават футболисти на Лудогорец - Topsport.bg

Лудогорец II завърши сезона с успех

Наплив на таланти за кастинг в ДЮШ на „Лудогорец” | ПФК Лудогорец

Лудогорец U17 си отмъсти на Левски / ludogorec.net

Разпределиха отговорностите на треньорите в ДЮШ на Лудогорец - БГ Футбол -  efbet Лига - Gong.bg
Разпределиха отговорностите на треньорите в ДЮШ на Лудогорец - БГ Футбол - efbet Лига - Gong.bg

Черно море загуби от Лудогорец на "Тича" за Купата на БФС - Варна Спорт -  Новинарски уебсайт за спорт
Черно море загуби от Лудогорец на "Тича" за Купата на БФС - Варна Спорт - Новинарски уебсайт за спорт