Home

Потиснете подстригване Forge футбол су употреба напълни подигравателен

Футбол / Резултати - "Купата на Ректора" 2019 г. / 2019 / Купата на Ректора  / Департамент по спорт / Департаменти / Университетът / Начало - Софийски  университет "Св. Климент Охридски"
Футбол / Резултати - "Купата на Ректора" 2019 г. / 2019 / Купата на Ректора / Департамент по спорт / Департаменти / Университетът / Начало - Софийски университет "Св. Климент Охридски"

Учениците на СУ „Св. Климент Охридски“ станаха шампиони по футбол | Новини  | Животът във Варна - официален сайт на Община Варна
Учениците на СУ „Св. Климент Охридски“ станаха шампиони по футбол | Новини | Животът във Варна - официален сайт на Община Варна

СУ „Иван Вазов“ - Мездра ще играе за първото място по футбол в ученическите  игри
СУ „Иван Вазов“ - Мездра ще играе за първото място по футбол в ученическите игри

Малките футболисти на СУ „Иван Вазов“ вдигнаха купата за второ място на  ежегодния футболен турнир „Освобождението на Плевен“ - СУ "Иван Вазов"
Малките футболисти на СУ „Иван Вазов“ вдигнаха купата за второ място на ежегодния футболен турнир „Освобождението на Плевен“ - СУ "Иван Вазов"

Жени - СУ / 2009 г. / Футбол / Архив спортно-състезателна дейност /  Спортно-състезателна дейност / Департамент по спорт / Департаменти /  Университетът / Начало - Софийски университет "Св. Климент Охридски"
Жени - СУ / 2009 г. / Футбол / Архив спортно-състезателна дейност / Спортно-състезателна дейност / Департамент по спорт / Департаменти / Университетът / Начало - Софийски университет "Св. Климент Охридски"

Турнир по Футбол - СУ Св. Св. Кирил и Методий - Брезница

Юноши от СУ "Св. Св. Кирил и Методий "- град Симитли се класираха за  национално първенство по футбол | Simitli.Info
Юноши от СУ "Св. Св. Кирил и Методий "- град Симитли се класираха за национално първенство по футбол | Simitli.Info

Отборът на СУ „Сава Доброплодни“ спечели детския турнир по футбол на УСШ -  ШУМ.БГ
Отборът на СУ „Сава Доброплодни“ спечели детския турнир по футбол на УСШ - ШУМ.БГ

Олимпия Футбол Клуб - 40 СУ "Луи Пастьор" София

Отбора по футбол от СУ „Св. Св. Кирил и Методий” - град Симитли грабна  трето място във финалните национални ученически игри по футбол за юноши |  Simitli.Info
Отбора по футбол от СУ „Св. Св. Кирил и Методий” - град Симитли грабна трето място във финалните национални ученически игри по футбол за юноши | Simitli.Info

Отбори от три различни училища спечелиха купите в турнира за Купа „Национал”

УЧИЛИЩА.BG > Турнир по футбол за “Купата на Coca-Cola”

VII СУ „Найден Геров“ шампиони по футбол 11-12 клас - Варна Спорт -  Новинарски уебсайт за спорт
VII СУ „Найден Геров“ шампиони по футбол 11-12 клас - Варна Спорт - Новинарски уебсайт за спорт

Футбол-мъже / 80 г. спорт в СУ / Новини / Департамент по спорт /  Департаменти / Университетът / Начало - Софийски университет "Св. Климент  Охридски"
Футбол-мъже / 80 г. спорт в СУ / Новини / Департамент по спорт / Департаменти / Университетът / Начало - Софийски университет "Св. Климент Охридски"

СУ „Св. Климент Охридски“- гр. Ловеч – Световен шампион по футбол за 2016  гоодина - ЗЕТРА медия
СУ „Св. Климент Охридски“- гр. Ловеч – Световен шампион по футбол за 2016 гоодина - ЗЕТРА медия

СУ, Стопански факултет (СФ/FEBA) | Ако обичате да играете футбол на високо  ниво и искате да премерите сили с едни от н... | Facebook
СУ, Стопански факултет (СФ/FEBA) | Ако обичате да играете футбол на високо ниво и искате да премерите сили с едни от н... | Facebook

Районно първенство по футбол 5.-7. клас | 2 СУ Акад. Емилиян Станев

Бившият съдия Георги Игнатов стана професор по футбол в СУ

отборът по футбол на СУ "Петко Росен" участва в приятелска среща с отбора  на СУ "Добри Чинтулов" - СУ Петко Росен - Бургас
отборът по футбол на СУ "Петко Росен" участва в приятелска среща с отбора на СУ "Добри Чинтулов" - СУ Петко Росен - Бургас

Турнир по футбол - 29. СУ "Кузмaн Шапкарев"

8 СУ "Васил Левски", Професионална гимназия по телекомуникации и ЧЕГ "Проф.  Иван Апостолов" са победителите в района на ученическите игри по футбол  2022/2023 - Район Студентски
8 СУ "Васил Левски", Професионална гимназия по телекомуникации и ЧЕГ "Проф. Иван Апостолов" са победителите в района на ученическите игри по футбол 2022/2023 - Район Студентски

Отборът по футбол 8-10 клас на I СУ "Св.Седмочисленици" се класира на финал  | Първо СУ "Св. Седмочисленици" гр. Търговище
Отборът по футбол 8-10 клас на I СУ "Св.Седмочисленици" се класира на финал | Първо СУ "Св. Седмочисленици" гр. Търговище

Футболният отбор на Алма матер стана Национален университетски шампион /  Новини и събития / Новини / Начало - Софийски университет "Св. Климент  Охридски"
Футболният отбор на Алма матер стана Национален университетски шампион / Новини и събития / Новини / Начало - Софийски университет "Св. Климент Охридски"

Есенен полусезон по футбол / Новини / Департамент по спорт / Департаменти /  Университетът / Начало - Софийски университет "Св. Климент Охридски"
Есенен полусезон по футбол / Новини / Департамент по спорт / Департаменти / Университетът / Начало - Софийски университет "Св. Климент Охридски"

ОТБОРЪТ НА СУ „ОТЕЦ ПАИСИЙ“ – ОБЩИНСКИ ПЪРВЕНЕЦ ПО ФУТБОЛ – Арда нюз

Победа за представителния футболен отбор на СУ „Св. Климент Охридски“ /  Архив на Горещи новини / Архив / Новини / Начало - Софийски университет  "Св. Климент Охридски"
Победа за представителния футболен отбор на СУ „Св. Климент Охридски“ / Архив на Горещи новини / Архив / Новини / Начало - Софийски университет "Св. Климент Охридски"

1 / Футбол / Галерия / Департамент по спорт / Департаменти / Университетът  / Начало - Софийски университет "Св. Климент Охридски"
1 / Футбол / Галерия / Департамент по спорт / Департаменти / Университетът / Начало - Софийски университет "Св. Климент Охридски"