Статии на тема "тенис клуб диана" - Tennis.bg

Тенис комплекс „Диана“ - Ямбол | тенис корт, спортен комплекс

174 отзива за Тенис клуб „Диана“ (Дискотека) в София (София)

Регионални турнири

Държавно лично първенство по тенис на закрито мъже и жени - Благоевград |  Тенис | Спортен Календар 2023
Държавно лично първенство по тенис на закрито мъже и жени - Благоевград | Тенис | Спортен Календар 2023

Тенис Клуб Диана (Tennis Club Diana) - Изгрев - София, София-град

Tennis.bg - Тенис клуб "Диана"

ТК „Диана“ продължава с тенис училището за деца - Tennis Diana

Кюстендилецът Виктор Атанасов вдигна купата на победител на турнира на тенис  на корт на клуб “Диана” | Вяра - Информационен всекидневник на Югозападна  България
Кюстендилецът Виктор Атанасов вдигна купата на победител на турнира на тенис на корт на клуб “Диана” | Вяра - Информационен всекидневник на Югозападна България

Тенис клуб "Диана" - Симеон Терзиев е държавен шампион по тенис Симеон  Терзиев спечели държавното лично първенство по тенис на открито „ЗММ  България“. Турнирът се проведе на кортовете на ТК „Левски“ а
Тенис клуб "Диана" - Симеон Терзиев е държавен шампион по тенис Симеон Терзиев спечели държавното лично първенство по тенис на открито „ЗММ България“. Турнирът се проведе на кортовете на ТК „Левски“ а

Тенис клуб 15-40 с титлата при девойките до 16 години

Тенис кортове - Тенис Клуб "Диана"

Триумф за талантите на тенис клуб "Супер спорт" Варна - Варна Спорт -  Новинарски уебсайт за спорт
Триумф за талантите на тенис клуб "Супер спорт" Варна - Варна Спорт - Новинарски уебсайт за спорт

Тенис кортове София – Tennis Fox

Начална Страница - Tennis Diana

Тенис клуб "Диана" | Sofia

Тенис клуб „Диана“ бе домакин на състезание от веригата „TENNIS EUROPE 16“  - Tennis Diana
Тенис клуб „Диана“ бе домакин на състезание от веригата „TENNIS EUROPE 16“ - Tennis Diana

SGI Взе Участие В Още Едно Спортно Събитие С Цел Подкрепа На Българската  Младеж - Журнал - SGI Architects & Masterplanners
SGI Взе Участие В Още Едно Спортно Събитие С Цел Подкрепа На Българската Младеж - Журнал - SGI Architects & Masterplanners

Как да стигна до Тенис клуб Диана в Дианабад с Автобус, Метро или Трамвай?

Тенис клуб "Диана" - sportuvai.bg

Виктор Атанасов триумфира с купата на турнира на тенис клуб "Диана" -  Кюстендил - DarikNews.bg
Виктор Атанасов триумфира с купата на турнира на тенис клуб "Диана" - Кюстендил - DarikNews.bg