Home

Библиотека на багажника регулирате пъстър лека атлетика плевен сладък вкус развалям чаша

СКЛА „Спартак“ отчита добра състезателна година – ОП "Общински медиен  център" – Плевен
СКЛА „Спартак“ отчита добра състезателна година – ОП "Общински медиен център" – Плевен

лека атлетика | Плевен За Плевен

Поредно силно представяне на състезателите от Спортен клуб по лека атлетика  „Спартак” – Плевен - ЗЕТРА медия
Поредно силно представяне на състезателите от Спортен клуб по лека атлетика „Спартак” – Плевен - ЗЕТРА медия

17-годишна спечели световно злато за България по лека атлетика | Посоки  Плевен - Новинарски сайт
17-годишна спечели световно злато за България по лека атлетика | Посоки Плевен - Новинарски сайт

Започна ремонт на атлетическата зала в Плевен

BG Север - Новини на часа от Плевен и региона

Второкласници от ОУ "Васил Левски" с 11 медала от турнира "Децата на Плевен"  (СНИМКИ) - Плевен - DarikNews.bg
Второкласници от ОУ "Васил Левски" с 11 медала от турнира "Децата на Плевен" (СНИМКИ) - Плевен - DarikNews.bg

Над 72 000 лева събраха за залата по лека атлетика на Спортното училище в  Плевен - България - dnews.bg - България - Дарик
Над 72 000 лева събраха за залата по лека атлетика на Спортното училище в Плевен - България - dnews.bg - България - Дарик

Лека атлетика - СУ Георги Бенковски - Плевен

Близо 300 деца участваха в третия турнир по лека атлетика "Децата на Плевен"

Хасково, Сливен, Плевен, Пловдив и София излъчиха шампиони в секторните  дисциплини
Хасково, Сливен, Плевен, Пловдив и София излъчиха шампиони в секторните дисциплини

Олимпийски надежди“: Добромир Николов - леката атлетика страст или  генетично наследство
Олимпийски надежди“: Добромир Николов - леката атлетика страст или генетично наследство

Маратон Плевен | Лека атлетика | Спортен Календар 2023

Атлетика
Атлетика

Нова лекоатлетическа писта в Плевен

лекоатлети СОУ Яворов Плевен | infoPleven

Ивет Горанова смени карате с лека атлетика за празниците (СНИМКИ) | Boec.BG  - онлайн медия за бойни спортове
Ивет Горанова смени карате с лека атлетика за празниците (СНИМКИ) | Boec.BG - онлайн медия за бойни спортове

Спортно училище *Георги Бенковски* гр. Плевен | Pleven

Плевен и Пловдив с титли на копие - Списание АТЛЕТИКА

Четири медала за лекоатлетките на СОУ "Пейо Яворов" от ученическите игри в  Сливен
Четири медала за лекоатлетките на СОУ "Пейо Яворов" от ученическите игри в Сливен

Момичетата на Братов влязоха във финала в Плевен - Козлодуй - новини

Лека Атлетика - Аthletics - Георги Гетов ( треньор ) и Тихомир Иванов (  негов състезател ) "Спартак Плевен" | فيسبوك
Лека Атлетика - Аthletics - Георги Гетов ( треньор ) и Тихомир Иванов ( негов състезател ) "Спартак Плевен" | فيسبوك

Плевенчани спечелиха шампионски титли в Третия турнир по лека атлетика  “Заедно срещу насилието"
Плевенчани спечелиха шампионски титли в Третия турнир по лека атлетика “Заедно срещу насилието"