Home

определен на време археолог бой в училище в ловеч Изяснете ясно клане редуктори

Бой между ученички в Пловдив ᐉ Новини от Fakti.bg - България | ФАКТИ.БГ

Бой в Ловеч преди финала за Купата на България

Купата на Община Ловеч от турнира по футбол спечели отборът на ОУ „Христо  Никифоров“ | Община Ловеч
Купата на Община Ловеч от турнира по футбол спечели отборът на ОУ „Христо Никифоров“ | Община Ловеч

55 състезатели от осем училища участваха в първенство по борба в Ловеч -  Плевен - DarikNews.bg
55 състезатели от осем училища участваха в първенство по борба в Ловеч - Плевен - DarikNews.bg

Прокуратура в Ловеч образува досъдебно производство за побоя в местно  училище - Съд и прокуратура - Новини Бг
Прокуратура в Ловеч образува досъдебно производство за побоя в местно училище - Съд и прокуратура - Новини Бг

12-годишен ученик от село Румянцево спечели с есето си конкурс, организиран  от Окръжен съд – Ловеч - ЗЕТРА медия
12-годишен ученик от село Румянцево спечели с есето си конкурс, организиран от Окръжен съд – Ловеч - ЗЕТРА медия

Пребиха ученик до безсъзнание в центъра на Ловеч - Последни Новини от  DNES.BG
Пребиха ученик до безсъзнание в центъра на Ловеч - Последни Новини от DNES.BG

Съмнения за хранително отравяне в училище в Ловеч - bTV Новините

Учител в Ловеч опитвал с шамари да разтърве 2 ученички, които се биели  (Видео)
Учител в Ловеч опитвал с шамари да разтърве 2 ученички, които се биели (Видео)

Изключително добро представяне на малките хандбалистки от Ловеч | Бряг News  - Новинарски сайт
Изключително добро представяне на малките хандбалистки от Ловеч | Бряг News - Новинарски сайт

Над 600 деца се включиха в 56-ото издание на Детски спортен празник  „Пламъчета сини“ и щафета „Ловеч – 2023“ | Ловеч днес - новини и коментари
Над 600 деца се включиха в 56-ото издание на Детски спортен празник „Пламъчета сини“ и щафета „Ловеч – 2023“ | Ловеч днес - новини и коментари

Познатият и непознатият Ловеч

Учител е задържан след намеса с юмруци в бой между ученички - bTV Новините

Учител се включи в бой между ученички в Ловеч - News.bg

Брутална агресия между ученички, целият клас стои и се хили

Продължава проверката по скандалния случай с бой в ловешко училище - NOVA

Ученици от ОУ „Васил Левски“ на открит урок в офиса на Комисията за защита  от дискриминация | Ловеч днес - новини и коментари
Ученици от ОУ „Васил Левски“ на открит урок в офиса на Комисията за защита от дискриминация | Ловеч днес - новини и коментари

КОЙ, КЪДЕ РИСУВА НА 1 ЮНИ В ЛОВЕЧ – Новини Ловеч Медия

Отборът на ОУ „Проф. Димитър Димов” спечели коледния турнир по футбол за  Купата на Община Ловеч - ЗЕТРА медия
Отборът на ОУ „Проф. Димитър Димов” спечели коледния турнир по футбол за Купата на Община Ловеч - ЗЕТРА медия